MIKS ME OLEME SINU PARIM VALIK?


OLEME SINUGA AUSAD

Meiega kohtudes saad alati üdini ausa hinnangu olukorrale: kui asi on halb, siis ütleme seda. Me ei hakka pakkuma leierdatud lahendusi, millest tegelikkuses pole kasu - me julgeme alati olla oma kliendi suhtes ausad. Ja seada tema huvid enda omade ees esikohale.


SAAD, KELLE PALKAD

Meid valides saad olla kindel, et esitatud arvetes pole "õhku" ning et iga liigutuse eest ei küsita raha. Klient saab end alati nõustama kogenud eksperdi - erinevalt paljudest vanematest PR-büroodest, kus (kliendi) raskelt teenitud raha eest pannakse vastutusrikast tööd tegema äsjä ülikoolist saabunud kogemusteta nooruk.


TEAME, MIDA TEEME
Tunneme end kindlalt nii positiivseid uudised kirjutades kui delikaatseid muresid lahendades, sest keerulised väljakutsed ja nende lahendamine pole meile võõrad.

Viime end kurssi iga kaasust puudutava detailiga. Seda ainuüksi põhjusel, et olukorrast ülevaadet omamata ei ole võimalik oma tööd hästi teha. Viimane on meie jaoks aga ülimalt oluline.

LÄHTUME KLIENDI VAJADUSTEST
Koostame tegevuskava lähtuvalt kliendi vajadusest. Kui tarvis, haldame sotsiaalmeediat, korraldame üritusi ja kirjutame pressiteateid ning arvamusartikleid. Kui vaja, lööme kaasa otsuste langetamisel ja aitame koos kommunikatsiooniga parandada ka organisatsiooni toimimist. Kõike seda aga ainult juhul, kui see ka päriselt aitab eesmärgini jõuda.