Miks valida just meid:
- Pakume täislahendust
- Süüvime kliendi hingeellu
- Eesti parim kriisikoolituse meeskond
- Omame lisaks teooriale reaalset praktilist kogemust
Kriisilahendamise suurimaks väljakutseks on selle äratundmine: sageli nähakse ohu märke, nendest kantakse ka juhtkonnale ette, ent tulenevalt ressursside puudusest ning ebaselgetest prioriteetidest ei suudeta olukorra tõsidust ja eskalatsiooni riski tajuda. Kui olukord areneb edasi kriisiks, on organisatsioon sisenenud hädaolukorda.
Kuigi kriisi lahendamine võib tunduda lihtne, on otsustajate manöövrivabadus ehk otsustamise raamistik sageli piiratud: oma osa annavad nii tegemata eeltöö, puudulikud vahendid, ebakompetentsed koostööpartnerid kui tõsiasi, et igal otsusel tundub halbu külgi olevat enam kui häid.
Me ei saa pakkuda hõbekuuli, millega saabuvad hädad puusalt kaotada, kuid küll saame me:
• koolitada meeskonda ja õpetada teid õiges suunas mõtlema;
• öelda, kuidas enda olemasolevaid ressursse tõhusalt rakendada ;
• auditeerida teie olemasolevaid plaane ja teha ettepanekuid valmisoleku parandamiseks;
• täiendada olemasolevat plaani või kirjutada nullist täiesti uus;
• parandada kriisikommunikatsiooni läbi koolituste ja kriisikommunikatsiooni plaani kirjutamise;
• pakkuda lahendusi, mis on personaalsed ja lähtuvad teie vajadustest.
Selleks on meil olemas
Eesti parim kriisikoolituse meeskond,
kuhu kuuluvad Jaan Tross, Tanel Meiel ja Simmo Saar.
Kommunikatsioonibüroo
Valiant Solution OÜ omanik Simmo Saar on kommunikatsioonivaldkonnas töötanud ligi 10 aastat, neist viis kaitse-
ja kolm tervisevaldkonnas. Tal on ette näidata mitmekülgne kogemuste- ja teadmistepagas, kuhu kuuluvad
NATO, WHO ja Šveitsi relvajõudude korraldatud
täiendkoolitused kui ka reaalne kriisikommunikatsiooni kogemus nii
koroonakriisi ajal kui enne seda.
Simmo Saar on visionäär, kelle eestvedamisel paigaldati Pärnu linna 2008. aastal Eesti Vabariigi esimene elanikkonna teavituse süsteem PAUH (ehk Pärnu automaatne hoiatussüsteem) ning kelle kriitiline suhtumine ning võime saabuvaid ohte ette näha teeb temast ühe parima kriisieksperdi Eestis.
Tanel Meiel on endine Eesti kaitseväe ohvitser, kes on teeninud erinevatel ametikohtadel kaitseväes ja Kaitseliidus. Kaitseliidu küberkaitse üksuse looja ja esimene pealik. Kaitseväe StratKom teavituskeskuse staabiülem ja pealik. Peale kaitseväe teenistust töötas Tartu Ülikoolis infoturbejuhina. Tanel on laialdaselt tegelenud kriisihaldamisega ning olnud Sisekaitseakadeemias paarikümne siseriiklike kriisiõppuste korraldaja.
Seetõttu omab ta suurt kogemust nii reaalses kriisihalduses kui teadmiste edasi andmises. Alates 2019. aastast töötab ta justiitsministeeriumis vanglate peakaplanina.
Jaan Tross on
sotsiaalteaduse magister, sisekaitseakadeemia kriisireguleerimise ja
tuleohutuse õppetooli lektor. Jaan on kriisireguleerimisega seotud olnud 30 aastat nii
praktiku kui teoreetikuna ning tema puhul on tegemist vaieldamatult Eesti kriisireguleerimise guruga. Tal on pikaajaline koolitaja kogemus, ta on osalenud Eesti
kriisireguleerimise süsteemi loomisel ning vastavate õigusaktide koostamisel.
2013-2019 oli Jaan sisekaitseakadeemia kriisireguleerimise õppetooli juhataja-lektor, lisaks on ta töötanud ka TTÜ kriisireguleerimise külalisõppejõuna. 2002-2013 töötas Jaan päästeametis kriisireguleerimise osakonna juhatajana.
Samuti on ta olnud peaministri nõunik aastatel 1993-1995, ja1999-2002. 1992-1993 töötas Jaan presidendi kantseleis, Vabariigi Presidendi Kantselei direktori kt ja Vabariigi Presidendi abina. 1994 – 1995 oli Jaan Vabariigi Valitsuse kriisikomisjoni esimees, 1995 riigikantselei kriisikeskuse direktor. 1993 – 1994 ning 2001 – 2002 kuulus Jaan valitsuse kriisikomisjoni, aastatel 1996 – 1999 ja 2002 – 2013 oli ta esindaja NATO CEPC ja CPG juures ning 2002. aastal ÜRO UNDAC meeskonna liige. 2015-2017 oli Jaan Tross elanikukaitse rakkerühma liige.